Z założeniem firmy Limited nie powinniśmy mieć problemów o ile się na tym znamy. Jeśli nie to trzeba będzie polegać na doświadczeniu firmy księgowej, która się tymi tematami zajmuje od lat. W UK działają polscy księgowi, którzy się takich zadań nie boją i są w stanie nam bardzo skutecznie pomóc.

Jeśli się do nich zgłosimy to na pewno będziemy bardzo zadowoleni. Firma Limited to spółka, która jest bezpieczna dla naszego całego kapitału. Nie odpowiadały całym naszym majątkiem przed urzędami czy wierzycielami tylko tą kwotą, jaka została wpłacona na rzecz spółki. 

 
Business_038.jpg

 

Warto, zatem zainteresować się zagadnieniami związanymi z prowadzeniem takiej spółki, a wtedy przekonamy się czy to jest coś dla nas czy nie. Jeśli jesteśmy w UK w kilka osób i mamy pomysł na biznes to może firma Limited będzie dla nas. Trzeba się skontaktować z księgowanymi, a wtedy oni powiedzą nam jak to wygląda i jakie to niesie ze sobą zyski. Wtedy podejmiemy ostateczną decyzje i będziemy wiedzieć, co najlepszy zrobić.

Jak założyć spółkę Limited w UK?

Konieczne będzie posiadanie dokumentu założycielskiego spółki LTD. Musimy również mieć statut spółki oraz umowę. Skoro to spółka to nie obędzie się bez nominacji na dyrektora i sekretarza. Dodatkowo konieczna będzie informacja o wszystkich udziałowcach oraz o tym, jaka jest wysokość wpłaconego przez nich kapitału. Później trzeba będzie zarejestrować spółkę Limited w oficjalnym rejestrze firmy oraz zgłosić spółkę do urzędu skarbowego. Po tym można zacząć legalnie działać i zarabiać pieniądze. Trochę tych formalności trzeba będzie pozałatwiać, dlatego wiele osób oddaje to wszystko księgowym, którzy się znają na tym lepiej i nie popełnią żadnego błędu. Te osoby, które chcą założyć spółkę LTD w UK mogą księgowych znaleźć na polski księgowy w UK. Spełnią ich wszystkie oczekiwania, bo to firma kompetentna i taka, która jest bardzo dobrze przygotowana. Od razu wysyłają do naszego zadania ktoś, kto ma bardzo, ale to bardzo duże doświadczenie. Oni wszystkim pomagają.